Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
 

Řemeslná pekárna

Poctivě a s láskou

V naší řemeslné pekárně U Dvou rohlíků pečeme rozmanité druhy pečiva. Používáme jen kvalitní suroviny a tradiční postupy, stejně jako naši předci. Ručně a s láskou, podle tradičních receptur. S respektem k pekařskému řemeslu našich dědů a pradědů. Nikdy nerozmrazujeme!

Na pozicích pomocných pekařů u nás pracují lidé se zdravotním postižením, kterým v pekárně i našich dalších provozech dáváme šanci dokázat, že dovedou být prospěšní sobě i ostatním.

Naši nabídku jsme postupně rozšířili i o vlastní cukrářskou výrobu. Pod vedením zkušeného cukráře, mistra ve svém oboru, vznikají lahodné dezerty, které chutnají stejně dobře jako vypadají. Vše vyrábíme z kvalitních domácích surovin a bez zbytečných chemických přísad a potravinářských náhražek.

Denně rozvážíme cca 60 různých druhů poctivých pekařských a cukrářských výrobků do našich provozoven v Praze, Kladně a Slaném. Máme čtyři pekařské krámky U Dvou rohlíků a 14 kaváren a bister Mezi řádky. Výrobky rozvážíme také zhruba třiceti odběratelům. Patří mezi ně školky, obchody, restaurace, cateringové firmy a několik domovů v kladenském regionu, kde žijí lidé s hendikepem. Mnozí pracují v naší pekárně.

na čem si u nás pochutnáte

Z pekařství už je cítit vůni čerstvého chleba, díky kterému jsme vyhlášení v celém okolí. Máme množství druhů. Ochutnat můžete klasický kváskový, cibulový nebo náš zdravý Osmiklíček. Každý den na Vás čekají obzvláště vypečené rohlíky a množství dalšího pečiva.

Osladit den si můžete díky našim koláčkům, koblihám a rozinkovým šnekům. Nabízíme také cukrářské výrobky od mistra cukráře Houcina, který chystá kremrole, věnečky, ovocné dortíky a tartaletky, po kterých se jen sbíhají sliny. Dorty a zákusky si můžete objednat také na narozeninové oslavy a party.

Naše zdravé chleby

Trvanlivé chleby Vegan a Buď fit Vás dostanou do formy, stejně jako náš Osmiklíček. Všechny obsahují množství semínek a klíčků, které chlebům dodávají unikátní nutriční hodnoty. Obsahují vysoké množství vlákniny. Pozitivně ovlivňují zdraví člověka a příznivě působí při podpoře metabolismu a posílení imunity.

Pro zdraví

Podpoříte zaměstnávání lidí s hendikepem

Královsky si pochutnáte

cukrařina, to je naše káva

Naše cukrářská výroba je dokonalá a to díky zkušenostem a umění našeho mistra cukráře Houcina Hammadiho. Umíme dorty a zákusky tradiční i v moderním pojetí. Sledujeme trendy v cukrařině a neustále se posouváme dál.

„Dvacet let jsem vedl cukrářskou výrobu v jednom z nejlepších hotelů v Praze. Spoustu jsem se toho naučil. Přestože jsem tady už dlouho doma, vyrostl jsem v Tunisku a pracoval jsem i ve Švýcarsku. Od roku 2019 mám na starosti tým cukrářů se zdravotním hendikepem ve skupině sociálních podniků Etincelle. Společně pro Vás vyrábíme originální dorty a další sladké dobroty., “ říká šéfcukrář Houcine Hammadi.

Narozeninové dorty na objednávku: jahodový, borůvkový, čokoládový a Sachr dort

Koláče: mrkvový, ovocný, špaldový a brownies

Ovocné i čokoládové tartaletky

Cupcakes a muffinky

Věnečky a větrníky

Laskonky

Sladké pusinky